5615
page-template-default,page,page-id-5615,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Yatay Engelli Platformu

Yatay engelli platformu, dikey bir platform veya yolcu asansörü için yeri olmayan kamu veya ticari binalar için ideal erişim çözümü sunar. Bu çok yönlü yatay engelli platformu, bir kişiyi tekerlekli sandalyeye oturarak seyahatini sağlar.

YATAY ENGELLİ PLATFORMU

Amada TECH Yatay engelli platformu, geleneksel asansörlere göre çok daha hızlı ve kurulumu daha kolaydır. Hazır konsept ve esnek konfigürasyon, her türlü bina ile sorunsuz entegrasyon sağlar. Her tekerlekli sandalye asansörü CE işaretine sahiptir ve akredite edilmiş kurum tarafından onaylanmıştır, yani asansörlerimiz yüksek düzeyde güvenlik ve kullanım kolaylığı sunarak hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. Tekerlekli Sandalyeniz ile Merdivenleri İnip Çıkabileceğiniz Asansör Sistemleridir. İç ve dış mekan uygulamaları için uygundur. Platformu kurulduktan sonra, yanda kapalı durduğu andan itibaren merdivenler tamamen kullanılabilir.

Yatay engelli platformlarımız, dikey bir platform veya yolcu asansörü için yeri olmayan kamu veya ticari binalar için ideal erişim çözümü sunar. Bu çok yönlü yatay engelli platformu, bir kişiyi tekerlekli sandalyeye oturarak seyahatini sağlar. Tekerlekli sandalye kullanıcısı tarafından kullanımı ve çalıştırılması basit, ideal bir üründür ve binanıza kolay ve güvenli erişim sağlar. Katlanır platform ve bariyer kolunun yatay engelli platformunun düzgün bir şekilde katlanmasını ve merdivenleri yaya kullanımı için serbest bırakmasını sağlar.

yatay engelli platformu.jpg
SERTİFİKALI 
CE BELGELİ. Satış Sonrası Destek – Bakım Paket Seçenekleri – İmalat, İşçilik, Montaj Hatalarına Karşı Komple Ürün ve Yedek Parça Garantisi
amadatech yatay engelli platformu.jpg

ÜSTÜN ÖZELLİK – 3 YIL GARANTİ  İç ve Dış mekana uygun tasarım. Katlanabilir özelliği, 220 ev elektriği ile çalışma, Hazır konsept ve esnek konfigürasyon, her türlü bina ile sorunsuz entegrasyon sağlar

AmadaTECH Engelli Merdiven Asansoru.jpg

KDV DEN MUAF KDV kanununun 17. maddesi 4. fıkrası 07.07.2005 tarihli ve 5378 sayılı kanun ile eklenen ve aynı tarihte yürülüğe giren “s” bendine göre KDV’den istisnadır.

Merdiven Asansörü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir.

Merdiven asansörleri düz ve döner merdiven olarak çeşitlendirilir. Düz merdiven asansörleri, ev içi veya ev dışında var olan düz merdivenlere uygulanabilirken, döner merdiven asansörleri ise genellikle ev içindeki merdivenlere uygulanmaktadır. Merdiven seçimi sırasında, ürünün konforu, güvenliği en hassas konulardır. Ağırlıklı olarak yaşlı ve hasta olan insanlar tarafından kullanılmakta olan Merdiven Asansörlerinde güvenliğin üst safhada olması gerekir. Diğer önemli bir husus ise; merdiven asansörünü satın aldığınız firmanın satış öncesi ve satış sonrası desteği konusudur

Erişebilirlik Yönetmeliği Nedir ?

Erişebilirlik yönetmeliği genel bir tanımlama yaparsak engelli ve yaşlıların tüm kamu, sosyal mekanlar okul, hastane, belediye vs. gibi ve de ortak kullanım alanı mekanlara bağımsız olarak giriş, içeride hareket ve çıkışlarını yapabilmeleri için gerekli altyapı çalışmalarının yapılmasını tarif eden kanun maddesidir.

Yatay Engelli Platformu

Amada TECH Yatay engelli platformu, geleneksel asansörlere göre çok daha hızlı ve kurulumu daha kolaydır. Hazır konsept ve esnek konfigürasyon, her türlü bina ile sorunsuz entegrasyon sağlar. Her tekerlekli sandalye asansörü CE işaretine sahiptir ve akredite edilmiş kurum tarafından onaylanmıştır, yani asansörlerimiz yüksek düzeyde güvenlik ve kullanım kolaylığı sunarak hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur.

Amada TECH Yatay Engelli Platformu, Tekerlekli sandalye asansörü tasarımı, platformun önünde ve arkasında güvenlik kollarına sahiptir. En yüksek güvenliği sağlamak için hareketi durduracak bir sıkışma sensörü de mevcuttur. Yatay engelli platformu iç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur. Kullanılmadığı zaman katlanabilme özelliği vardır. Aynı zaman düz ve dönüşlü iki modele sahiptir. Yatay engelli platformu kendi merdiven boyutlarınıza göre yapılmıştır ve büyük bir değişiklik olmaksızın kurulumu basitleştirir. Yatay engelli platformu yerden tasarruf sağlayan özelliklere sahiptir, kullanılmadığında düzgünce katlanır ve gerektiğinde komut verildiğinde otomatik olarak açılır. Sipariş üzerine üretilen yatay engelli platformu, montaj süresi çok kısadır birkaç gün içinde kurulabilir. Elektrik beslemesi: 220 V Monafaze ev elektriği kullanılmaktadır.
 

Binalar için yatay engelli platform ürünümüz hem düz hem de kavisli merdivenler için uygundur. Tipik olarak mevcut binalarda kullanılan yatay engelli platformu, duvara monte edilebilir veya basamaklara monte edilebilir veya bina kısıtlamaları ne olursa olsun sabitlemeyi sağlamak için her ikisinin bir kombinasyonu olabilir. İç veya dış mekan kullanımı için uygundur, ayrıca düzgün ve kompakt tasarımı, kurulumun bir gün kadar kısa sürebileceği anlamına gelir – bu da binanızdaki herkes için erişim sağlamanıza olanak tanır.