330
post-template-default,single,single-post,postid-330,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Engelli Asansör Modelleri

Engelli asansör modelleri ile yüksek yerlere ulaşmak son derece basit hale getirilmektedir. Yaklaşık olarak 3 metre kadar harici ve dahili dikey hareket sağlayabilen asansör gerek özel mülklerde gerek kamu dairelerinde gerekse ofislerde kullanılabilmektedir.
outdoor lift black.jpg

Engelli Asansör Modelleri

Engelli asansör modelleri,  genel olarak yüksek bir yerden zorlanmadan ya da başka birine ihtiyaç duymadan çıkılmasını sağlamaktadır. Özellikle normal merdivenlerden çıkamayacak durumdaki kişiler için bu asansörler idealdir. Hasta ya da yaşlı kişilerin kullanabileceği bu asansör hem özel sektör, hem ev hayatı hem de kamu kurumlarında hayat kolaylaştırıcı bir ürün olarak bilinmektedir. Genellikle binalarda, konut bloklarda ya da ofislerde non-stop olarak çalışan asansörün tüm parçalarının yüksek kalitede olması, her çeşit yüke dayanabilmesi açısından son derece önemlidir. Firmamızın engelleri birlikte aşma mantalitesi ile tasarladığı engelli asansörü, tekerlekli sandalye da dahil her çeşit ağırlığı taşıyabilecek kalitede malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Basit engelli asansörü ile yüksek yerlere ulaşmak son derece basit hale getirilmektedir. Yaklaşık olarak 3 metre kadar harici ve dahili dikey hareket sağlayabilen asansör gerek özel mülklerde gerek kamu dairelerinde gerekse ofislerde kullanılabilmektedir. Engelli bireylerin sahip oldukları engelleri yüzünden başka insanlara muhtaç olmamalarına yardımcı olan asansör, onlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Asansör kabini engelli bireylerin rahat geçebilmesi açısından yere paralel olarak üretilmiştir. Asansör hareket hızı ve kapı kapanma hızı engelli bireylerin adapte olacağı şekilde ayarlanmıştır. Tüm bunların yanı sıra sarsıntı konusunda da diğer asansörlerden daha hassas şekilde imal edilen üründe ayrıca görmeyen vatandaşlar için sesli komut sistemine de yer verilmektedir.

Engelli Merdiven Asansörü
Firmamız tarafından imal edilen engelli merdiven asansörü fiyat ve kullanım açısından son derece mantıklı bir tercihtir. Merdiven çıkmayı her birey için mümkün hale getiren asansör, son derece inovatif fikirler sonucu ortaya çıkmıştır. Gerek Türkiye’de gerekse global pazarlarda büyük ilgi gören engelli merdiven asansörü, yalnızca endüstriyel alanında bir gelişme olarak değil aynı zamanda sosyal sorumluluk açısından da son derece önemlidir. Sosyal sorumluluk almak modern bir toplum olmak için en önemli şartlardan biridir. Siz de bize destek olarak engelleri yok etmek ve yaşam alanlarını herkes için çok daha yaşanabilir hale getirmek amacında iseniz bizlere gerek e posta yolu ile gerekse telefon numaralarımız ile ulaşabilirsiniz.

Açık Tip Engelli Platformu
3 metreye kadar dahili veya harici dikey hareket sağlayan Açık tip Engelli platformumuz kamu ve özel mülklerde 600 mm’den 3000 mm’ye kadar olan seviyelerde değişiklik yapabilir ve tamamen kapalı platform asansörü için uygun alternatif bir çözümdür. Mevcut binalarda çok az değişiklik veya değişiklik yapılmayan uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Açık tip tasarım, opsiyonel olarak Satine paslanmaz ve Ral boyalı olarak hoş bir çözüm sunar. Amada TECH engelli platformu, merdivenlerin tekerlekli sandalye ile erişimine engel olacağı bir tesise erişim sağlamanın güvenli ve kolay bir yolunu sağlar. Müşterilere seçim ve esneklik sağlamak için tasarlanmıştır.

Kapalı Tip Engelli Platformu
4 valfli ithal ( Menşei İtalya ) Sessiz, duruş ve kalkışlar hassas motor ve pompa grubu. İç mekan ve dış mekana göre uyarlanan çelik konstrüksiyon ( hazır kuyu ), çelik konstrüksiyon ürünümüz kaynaksız sistem olup E.S.B fırın boyalıdır. Elektrik kesildiğinde en yakın kata getiren UPS sistemi, şebeke elektrik hatalarına karşı kendini koruma alma özelliği, müşteri tercihine göre dış kaplama seçeneği, kabin tasarımı, Asansör kurulacak yere göre özel tasarım, projelendirme ve imalat

Kuyu Dipsiz Asansörler
AmadaTECH® Kuyu Dipsiz Asansörler, özel konutlarda ve villalarda engelleri kaldırmak için tasarlanmış, inşaat işlerine gerek kalmadan her ortama tasarım dokunuşu getiren, hidrolik asansördür. Asansör kuyusuna ihtiyaç yoktur. Kuyu dibine ihtiyaç olmadığından, AmadaTECH Kuyu dipsiz asansörler, geleneksel bir asansöre kıyasla önemli bir maliyet tasarrufuna katkıda bulunur.

Merdivenlerin kaçınılmaz bir engel olduğu yerlerde kişilere hareket kabiliyeti sağlar, bu da hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler veya yaşlılar için erişebilirlik sağlar.

AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür. AmadaTECH kuyu dipsiz asansör kurulum gereksinimleri çok sınırlı olan yerlerde uygulama yapılabilir olmasıdır, sadece ihtiyacınız olan tek şey asansör kurulumu için belirleyeceğiniz yeterli alan.

AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, çok düşük enerji tüketimi ile çok sessiz bir hidrolik asansördür.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.