5549
page-template-default,page,page-id-5549,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Dublex Ev Asansörü

Dublex Ev Asansörü, evinize güzellik, konfor ve değer katarak size özel tasarım bir asansör tasarımı yaratma özgürlüğü sunar. Duplex Home Lift çözümleri evinizdeki herkesi bir araya getirmek için tasarlanmıştır.

DUBLEX EV ASANSÖRÜ

Amada dublex home lift.jpg

Duplex Ev Asansörü güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, dublex daireler ve villalar için inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmıştır – dublex home lift aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır.
Evinizde nasıl hareket ettiğinizi yeniden hayal edin, yeniden düşünün ve yeniden çalışın. AmadaTECH dublex home lift, hızlı düzgün ve zariftir. Zarif bir şekilde temiz alanlara yerleştirmek için üretilmiştir ve bir odanın köşesine, dönen bir merdivenin boşluğuna yerleştirilebilir.
Ürünlerimiz yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede ürünler almalarını sağlamaktadır. TÜRKAK onaylı Kalite belgesi ve dünya genelinde geçerli CE sertifikasına sahibiz. Amada Duplex Home Lift, modern, bağımsız yaşam için şık ama pratik bir çözümdür. İster ayakta ister katlanır koltukta oturun, Duplex Home Lift şimdi ve gelecekte hayatı çok daha kolay hale getirecektir.

DUBLEX EV ASANSÖRÜ MİMARİ TARZINIZA UYGUN

Amada dublex home lift.jpg

BENZERSİZ EV ASANSÖRÜ
Amada TECH Duplex Home Lift, evinize güzellik, konfor ve değer katarak size özel tasarım bir asansör tasarımı yaratma özgürlüğü sunar. Duplex Home Lift çözümleri evinizdeki herkesi bir araya getirmek için tasarlanmıştır.

dublex ev asansoru.jpg

CE SERTİFİKALI
Çok çeşitli asansör modelleri ve boyutları, eviniz için mükemmel asansörü bulmanızı kolaylaştırır. AmadaTECH ev asansörleri CE işaretini taşır ve Avrupa Güvenlik Standartlarına uygundur.

ev asansoru duplex homelift.jpg

ÜSTÜN TASARIM
Tasarım açısından, sahip olunacak çok fazla seçenek var. Duplex Home Lift, seçtiğiniz renkler, kapı seçenekleri, cam üniteleri, LED aydınlatma ve evinizin mevcut dekoruna mükemmel şekilde uymasını sağlar.

Dublex Ev Asansörü Yüksek yaşam için tasarlanmış dublex daire ve villalar için uygun çözümlerdir.

AmadaTECH markalı dublex home lift güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, dublex daireler ve villalar için inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmamıştır – dublex home lift aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır. Evinizde nasıl hareket ettiğinizi yeniden hayal edin, yeniden düşünün ve yeniden çalışın. AmadaTECH dublex home lift, hızlı düzgün ve zariftir. Zarif bir şekilde temiz alanlara yerleştirmek için üretilmiştir ve bir odanın köşesine, dönen bir merdivenin boşluğuna yerleştirilebilir.

DUBLEX EV ASANSÖRÜ KÜÇÜK ALANLAR İÇİN AKILLI VE KOLAY ÇÖZÜMDÜR

YER TASARRUFU, DÜŞÜK MALİYET

Asansörlerimiz, geleneksel asansörlere göre inşaat çalışmaları olmaksızın herhangi bir eve sorunsuz bir şekilde entegre olacaktır. Bina maliyetlerinizi azaltan şık ve kişiselleştirilebilir bir asansör çözümü sunuyoruz.

ESTETİK, TASARIM, MÜKEMMELLİK

AmadaTECH’in Türkiye’deki Tasarım Merkezi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en güncel estetik tasarımları takip eden profesyoneller ile eksiksiz bir şekilde donatılmıştır.

ÖNCE GÜVENLİK

Tüm asansör modellerimiz akülü acil indirme ( Ups ) ile donatılmıştır. Bu özellik, elektrik kesintisi durumunda dışarıdan yardım almadan asansörden çıkmanızı sağlar.

RENK SEÇENEKLERİ

Panoramik Platform ve orta konsolu tarzınıza ve dekorunuza uygun bir renk seçebilirsiniz duplex home liftin renklerini belirleyebilirsiniz. Herkese ve her eve göre bir renk var.